هل تريد التفاعل مع هذه المساهمة؟ كل ما عليك هو إنشاء حساب جديد ببضع خطوات أو تسجيل الدخول للمتابعة.

الرئيسيةPortalمكتبة الصورأحدث الصورثبت نامجستجوورود

در خواست همكاري يك پروژه مشترك

5 مشترك
نويسندهپيام
ashkan_way
کاربر فروم
کاربر فروم

تعداد پستها : 5
Registration date : 2009-04-02

در خواست همكاري يك  پروژه مشترك Empty
پستعنوان: در خواست همكاري يك پروژه مشترك   در خواست همكاري يك  پروژه مشترك Icon_minitimeالجمعة أبريل 03, 2009 12:28 pm

???? ?? ????

?? ?? ???????? ????? ??????? ???? ? ???? ???? ?? ?? ???? ?? ????? ????? ??? ?? ?????? ????? ????. ? ??? ??? ??????? ????? ?? ???? ???? ?? ?? ??? ?? ??? ????? ??? ?? ?????? ???.??? ??? ?? ????? ??? ???? ???? ??????? ?????? ?? ?? ??? ????:
ashkan_way@yahoo.com

?????? ?? ???
بازگشت به بالاي صفحه اذهب الى الأسفل
PoyanGM
مدیریت سایت
مدیریت سایت
PoyanGM

تعداد پستها : 488
Registration date : 2008-12-12

پستعنوان: رد: در خواست همكاري يك پروژه مشترك   در خواست همكاري يك  پروژه مشترك Icon_minitimeالجمعة أبريل 03, 2009 12:33 pm

عزیزم بهتر بود یه نمونه کاری هم میزاشتید تا دوستان بدونن که نحوه کارتون چه جوریه.. در کل من دعوتتون میکنم تا در زمینه ساخت بازی شیطان که یه بازی سه بعدی در دوبعدیه با ما همکاری کنید ...البته هنوز داستان و اطلاعات بازی ویرایش و تکمیل نشده ما خوشحال میشیم که اعلام آمادگیتون رو برای ساپورت این بازی داشته باشیم .. a11
http://www.df-team.ir
MahanGM
مدیریت سایت
مدیریت سایت
MahanGM

تعداد پستها : 224
آدرس پستي : mahangm@gmail.com
Registration date : 2008-12-22

پستعنوان: رد: در خواست همكاري يك پروژه مشترك   در خواست همكاري يك  پروژه مشترك Icon_minitimeالسبت أبريل 04, 2009 4:05 am

PoyanGM نوشته است:
عزیزم بهتر بود یه نمونه کاری هم میزاشتید تا دوستان بدونن که نحوه کارتون چه جوریه.. در کل من دعوتتون میکنم تا در زمینه ساخت بازی شیطان که یه بازی سه بعدی در دوبعدیه با ما همکاری کنید ...البته هنوز داستان و اطلاعات بازی ویرایش و تکمیل نشده ما خوشحال میشیم که اعلام آمادگیتون رو برای ساپورت این بازی داشته باشیم .. a11

دقیقا. من هم همینو میگم.
ashkan_way
کاربر فروم
کاربر فروم

پستعنوان: رد: در خواست همكاري يك پروژه مشترك   در خواست همكاري يك  پروژه مشترك Icon_minitimeالسبت أبريل 04, 2009 10:30 am

ممنونم از همه دوستان كه اين تاپيكو ديدن،دوستاني لطف كردن و اعلام آمادگي خودشونو اعلام كردن قهرمان
MostafaMM
مدیریت سایت
مدیریت سایت
MostafaMM

تعداد پستها : 387
Registration date : 2008-12-23

پستعنوان: رد: در خواست همكاري يك پروژه مشترك   در خواست همكاري يك  پروژه مشترك Icon_minitimeالأحد أبريل 05, 2009 5:33 am

خب شما چرا توضیح ندادی راجع به پروژه؟
یکمی لطفا توضیح بدید.در ضمن ایمیل هاتون رو هم چک کنید.اگر میشه.
http://www.mostafa-alemi.coo.ir
ashkan_way
کاربر فروم
کاربر فروم

پستعنوان: رد: در خواست همكاري يك پروژه مشترك   در خواست همكاري يك  پروژه مشترك Icon_minitimeالأحد أبريل 05, 2009 10:41 am

سلام دوستان عزيز و سلام آقا مصطفي.من ميلمو چك كردم و ميل شما رو هم ديدم.ولي راجع به گيم:
الان مشغول داستان و كانسپتم و با چند تا از دوستان دردر رابطه به انجين كواست صحبت كرديم و به زودي مراحل اوليه شروع خواهد شد.
ولي با عرض پوزش من نمي تونم كارمو به صورت اينترنتي انجام بدم ولي در عين حال از دوستاني كه در زمينه اين انجين كار مي كنم دعوت مي كنم. و همچنين از دوستاني كه در زمينه انيميشن سه بعدي و نرم افزار هاي سه بعدي تخصص دارن هم دعوت مي كنم تا مارو تو اين پروژه همراهي كنن.
ممنونم از همه كه پيگيرن
(در ضمن اين يك گيم سه بعدي و به صورت سوم شخص است)
MahanGM
مدیریت سایت
مدیریت سایت
MahanGM

پستعنوان: رد: در خواست همكاري يك پروژه مشترك   در خواست همكاري يك  پروژه مشترك Icon_minitimeالأحد أبريل 05, 2009 12:31 pm

میگم شما ضد و نقیض حرف میزنی از یطرف میگی ما کارگاه انیمیشن داریم و از یطرف میگی داریم روی quest3d کار میکنیم. میگم شما 3d کار میکنی یا دو بعدی یا هردو یا از وسط به همه طرف ها ؟
ashkan_way
کاربر فروم
کاربر فروم

پستعنوان: رد: در خواست همكاري يك پروژه مشترك   در خواست همكاري يك  پروژه مشترك Icon_minitimeالأحد أبريل 05, 2009 1:31 pm

من فكر مي كنم براي شما وسط گزينه درسته.
اگه چند پست قبل رو ديده باشي چند تا از دوستان حاظر به همكاري شدن و به تيم انيميشن ما پيوستن كه اين دوستان با اين انجين كار مي كنن .ايشا لا كه مفهومه؟
MahanGM
مدیریت سایت
مدیریت سایت
MahanGM

پستعنوان: رد: در خواست همكاري يك پروژه مشترك   در خواست همكاري يك  پروژه مشترك Icon_minitimeالإثنين أبريل 06, 2009 10:17 am

بله. خوبه حالا شما Modeling حرفه ای کار میکنین ؟ چون quest از x پیروری میکنه !
ashkan_way
کاربر فروم
کاربر فروم

پستعنوان: رد: در خواست همكاري يك پروژه مشترك   در خواست همكاري يك  پروژه مشترك Icon_minitimeالإثنين أبريل 06, 2009 10:24 am

پستتون برام مفهوم نبود
Moh0913
کاربر مدیریت
کاربر مدیریت
Moh0913

تعداد پستها : 19
Registration date : 2009-02-11

پستعنوان: رد: در خواست همكاري يك پروژه مشترك   در خواست همكاري يك  پروژه مشترك Icon_minitimeالأحد أبريل 12, 2009 9:15 am

راستش quest اونقدر قدرت نداره که بشه باهاش بازی ساخت (البته این نظر منه)
البته بعضی افراد مثل علی رحیمی قدرت این انجین رو نشون دادن
ali-rahimi.net

در خواست همكاري يك پروژه مشترك
بازگشت به بالاي صفحه 
صفحه 1 از 1