هل تريد التفاعل مع هذه المساهمة؟ كل ما عليك هو إنشاء حساب جديد ببضع خطوات أو تسجيل الدخول للمتابعة.

الرئيسيةPortalمكتبة الصورأحدث الصورثبت نامجستجوورود

فلش >>Macromedia Flash >> 8

نويسندهپيام
MahanGM
مدیریت سایت
مدیریت سایت
MahanGM

تعداد پستها : 224
آدرس پستي : mahangm@gmail.com
Registration date : 2008-12-22

فلش >>Macromedia Flash >> 8 Empty
پستعنوان: فلش >>Macromedia Flash >> 8   فلش >>Macromedia Flash >> 8 Icon_minitimeالأحد مارس 08, 2009 1:10 pm

به نام خدا. سلام دوستان امروز که رفته بودم سایت ( کارگاه تو مدرسه ) یکی از بچه ها رفیقم یسری افکت و تکنیک در مورد فلش میخواست باسه کاره خودش. من هم یسری از اونچیزایی که یادم بود رو بهش یاد دادم. خیلی باحال شد گفتم بیام اینجا هم بذارم چیزایی خوبی از آب در اومدند. a01

تکنیک اول: محو کردن و پیدا کردن هر شیء

1- اول بعد از ساخت سند جدید در فلش به گزینه File>Import>Import To Stage رفته و یا بازدن کلید ترکیبی Ctrl+R به سند خود یک فایل عکس اضافه کنید.

فلش >>Macromedia Flash >> 8 1

فلش >>Macromedia Flash >> 8 2

2- سپس بر روی عکس کلیک راست نموده و به گزینه Timeline Effects>Transform/Transition>Transition رفته.

فلش >>Macromedia Flash >> 8 3

3- پس از باز شدن فرم جدید بر روی صفحه فرمی مانند عکس زیر می بینید. چند مرحله در اینجا باید انجام شود.
1- ابتدا فریم ها را به 40 افزایش بدهید.
2- سپس گزینه Wipe را در حالت غیر تیک بگذارید.
3- سپس گزینه In را به Out در پایین همان گزینه تغییر بدهید.
4- حال کلید OK را بزنید.

فلش >>Macromedia Flash >> 8 4

حالا میتوانید با زدن کلید Ctrl+Enter محو شدن را مشاهده کنید ولی کمی نا فرم است !
برای اینکه بعد از محو شدن ظاهر شود مراحل زیر را انجام دهید.

4- به فریم 41 رفته سپس کلیک راست کرده و گزینه Insert Blank Keyframe را زده تا یک فریم خالی اضافه شود.

فلش >>Macromedia Flash >> 8 5

5- اگر پیغام زیر ظاهر شد OK را بزنید.

فلش >>Macromedia Flash >> 8 6

6- حال به فریم 1 رفته و بر روی عکس کلیک راست کرده و گزینه Copy را زده.

فلش >>Macromedia Flash >> 8 7

7- اکنون به فریمی که ساخته بودید رفته و در آنجا بر روی محوطه سند کلیک راست کرده سپس Paste in place را بزنید.

فلش >>Macromedia Flash >> 8 9

8- حال دوباره روی عکس کلیک راست کرده و به Timeline Effects>Transform/Transition>Transiton رفته و بعد همان تنظیمات قبل را انجام دهید ولی ایندفعه گزینه In را به Out تغییر ندهید. بعد از انجام تنظیمات کلید OK را زده.

9- کار تموم شد !.

اینم نمونه های ماله خودم در ضمن فایل آماده هم هست خواستید برید اونهم ببینید.

a01

لینک فایل آماده:
http://mahangraph.persiangig.com/Flash%208/Articles/Fade-Workshop/Fade-Workshop.fla
بازگشت به بالاي صفحه اذهب الى الأسفل
http://www.df-team.ir

فلش >>Macromedia Flash >> 8
بازگشت به بالاي صفحه 
صفحه 1 از 1